Darba tiesības

Ellex Kļaviņš darba tiesību speciālistiem ir ievērojama ilggadēja pieredze konsultāciju sniegšanā, dokumentu sagatavošanā un darba strīdos, kas saistīti gan ar kolektīvo, gan individuālo nodarbinātību Latvijā un pārrobežu lietās. Mūsu ekspertu komanda ir ideāli piemērota, lai sniegtu konsultācijas un ieteikumus sakarā ar plaša spektra nodarbinātības jautājumiem darba devējiem, tai skaitā sakarā ar kontrolējošo institūciju pārbaudēm un lēmumiem, un pārstāvētu klientus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Biroja eksperti bieži uzstājas personālvadības konferencēs un semināros un veic vadošā personāla apmācības uzņēmumos. Mūsu klientu vidū ir gan jaunie vietējie un starptautiskie uzņēmumi, gan labi zināmi pasaules mēroga zīmoli.
Projekti

Kontaktpersona

Irina Kostina

Asociētā partnere

Strīdu risināšana un darba tiesības
Darba tiesību prakses grupas vadītāja
+371 67814862
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86aXJpbmEua29zdGluYUBlbGxleC5sdiI+aXJpbmEua29zdGluYUBlbGxleC5sdjwvYT4=:xx

Daiga Zivtiņa

Partnere

Strīdu risināšanas prakses grupas līdzvadītāja
+371 6781 4848
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86ZGFpZ2Eueml2dGluYUBlbGxleC5sdiI+ZGFpZ2Eueml2dGluYUBlbGxleC5sdjwvYT4=:xx

Iveta Ceple

Zvērināta advokāte

Vecākā eksperte
Uzņēmumu iegāde un regulētās nozares
+371 67350540
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86aXZldGEuY2VwbGVAZWxsZXgubHYiPml2ZXRhLmNlcGxlQGVsbGV4Lmx2PC9hPg==:xx

Zinta Jansons

Nodokļu konsultante

Finanšu un nodokļu prakses grupas līdzvadītāja
+371 678 14848
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86emludGEuamFuc29uc0BlbGxleC5sdiI+emludGEuamFuc29uc0BlbGxleC5sdjwvYT4=:xx

Projekti

Konsultējam Takeda Pharmaceuticals darba tiesību jautājumos saistībā ar sarežģītu globālu reorganizācijas projektu
Mēs konsultējam Takeda Pharmaceuticals darba tiesību jautājumos, kas saistīti ar sarežģītu globālu reorganizāciju pēc Shire Plc. veiktās iegādes, kā arī ilgstoši sniedzam konsultācijas ikdienas jautājumos.
 
Mūsu sniegtā juridiskā palīdzība ietver konsultācijas dažādos darba tiesību jautājumos, tai skaitā, darba līgumu grozījumu sagatavošanu, skaidrojumus par atvaļinājumu tiesisko regulējumu, jaunākajiem grozījumiem Darba likumā un citiem saistītiem darba tiesību jautājumiem.
 
Klientu konsultē asociētā partnere Irina Kostina.
 
Takeda Pharmaceuticals ir lielākais farmācijas uzņēmums Āzijā un viens no 20 lielākajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē.
Konsultējām un pārstāvējām vienu no lielākajiem tērauda izplatītājiem sarežģītā darba strīdā
Veiksmīgi palīdzējām klientam - nozīmīgam tērauda izplatītājam Latvijā - sarežģītā darba strīdā. Šī lieta bija saistīta ar tiesvedību pret darbinieku, kurš tika atlaists sakarā ar nespēju pildīt darba pienākumus neatbilstoša veselības stāvokļa dēļ. Šis jautājums skāra jomu, kas vēl nav analizēta Latvijas judikatūrā – situācijas, kad arodārsts darba devējam uzdod ievērot noteiktus ierobežojumus attiecībā uz darbinieka darbu, bet darba devējs darbiniekam nespēj nodrošināt darbu, kas atbilstu šiem ierobežojumiem.
 
Klientu pārstāvēja partnere Daiga Zivtiņa un asociētais partneris Andris Lazdiņš.
Mēs konsultējam Printful Latvija dažādos darba tiesību jautājumos
Mēs sniedzam juridisko palīdzību vienam no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV (uzņēmumam ir biroji un ražotnes Latvijā un ASV) dažādos darba tiesību jautājumos, tai skaitā, saistībā ar darbinieku pārrobežu nodarbinātību.
 
Mūsu sniegtā juridiskā palīdzība ietver risinājumus attālināta darba gadījumā, konsultācijas attiecībā uz  ārvalstu tiesību normu piemērošanas iespējām, uzņēmuma komercnoslēpuma aizsardzības pamatnostādņu projektu izstrādi, informācijas neizpaušanas vienošanās sagatavošanu, kā arī konsultācijas par trauksmes celšanas noteikumiem, kas ir jauns regulējums Latvijā.
 
Klientu konsultē asociētā partnere Irina Kostina un vecākā eksperte Iveta Ceple.
 
Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu - druku, pasūtījumu uzglabāšanu un izpildi, dizainu, fotogrāfiju un video. Pašlaik Printful ir viens no vadošajiem apdrukas produktu pasūtījumu piegādātājiem ASV un Eiropā.