Dzīvības zinātnes

Mūsu attieksmi šajā nozarē raksturo dziļa specializācija dzīvības zinātņu jautājumos. Ellex Kļaviņš palīdz radīt un aizsargāt veselības aprūpes un dzīvības zinātņu uzņēmumus, pateicoties mūsu plašajai pieredzei regulējuma, intelektuālā īpašuma, licencēšanas, tiesvedības, atbildības par produktu drošumu, negodīgas konkurences, pretmonopola, uzņēmumu apvienošanās un iegādes un citos jautājumos. Mūsu visaptverošos juridiskos pakalpojumus papildina cieša sadarbība ar citiem profesionāļiem birojā un ārpus tā, lai mūsu klientiem nodrošinātu pilnvērtīgu un komerciāli virzītu apkalpošanu.
 
Projekti

Kontaktpersona

Līga Mervina

Vadošā partnere

ES un konkurences tiesību prakses grupas vadītāja
+371 6781 4848
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bGlnYS5tZXJ3aW5AZWxsZXgubHYiPmxpZ2EubWVyd2luQGVsbGV4Lmx2PC9hPg==:xx

Sarmis Spilbergs

Asociētais partneris

Uzņēmumu iegāde un regulētās nozares
Komunikāciju, mediju un tehnoloģiju prakses grupas vadītājs
+371 67814856
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86c2FybWlzLnNwaWxiZXJnc0BlbGxleC5sdiI+c2FybWlzLnNwaWxiZXJnc0BlbGxleC5sdjwvYT4=:xx

Projekti

Konsultējam Takeda Pharmaceuticals darba tiesību jautājumos saistībā ar sarežģītu globālu reorganizācijas projektu
Mēs konsultējam Takeda Pharmaceuticals darba tiesību jautājumos, kas saistīti ar sarežģītu globālu reorganizāciju pēc Shire Plc. veiktās iegādes, kā arī ilgstoši sniedzam konsultācijas ikdienas jautājumos.
 
Mūsu sniegtā juridiskā palīdzība ietver konsultācijas dažādos darba tiesību jautājumos, tai skaitā, darba līgumu grozījumu sagatavošanu, skaidrojumus par atvaļinājumu tiesisko regulējumu, jaunākajiem grozījumiem Darba likumā un citiem saistītiem darba tiesību jautājumiem.
 
Klientu konsultē asociētā partnere Irina Kostina.
 
Takeda Pharmaceuticals ir lielākais farmācijas uzņēmums Āzijā un viens no 20 lielākajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē.
Konsultējam Premier Research Group Limited darba tiesību jautājumos
Ellex Kļaviņš sniedz juridisko palīdzību klientam - globālai līgumu pētījumu organizācijai, kas sniedz klīniskās attīstības pakalpojumus biotehnoloģiju uzņēmumiem un specializētiem farmācijas uzņēmumiem visā pasaulē, dažādos darba tiesību jautājumos, tai skaitā, konsultācijas par sensitīviem darba tiesisko attiecību izbeigšanas aspektiem.
 
Klientu konsultē vecākā eksperte Iveta Ceple.
 
Premier Research Group Ltd. sniedz klīnisko pētījumu pakalpojumus un apkalpo farmācijas un biotehnoloģiju nozares uzņēmumus visā pasaulē.
Ellex Kļaviņš veiksmīgi pārstāvējis vienu no vadošajām medicīnas iestādēm Latvijā
Ellex Kļaviņš birojs pārstāvēja vienu no vadošajām medicīnas iestādēm Latvijā lietā par Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) inspektora piemērotā administratīvā soda atcelšanu un panāca lietvedības izbeigšanu administratīvā pārkāpuma lietā saistībā ar atklātu konkursu.